KURZ INSTA 
PRO HOLKY

8TÝDENNÍ KURZ PRODEJE
A MARKETINGU NA INSTAGRAMU

Jsi připravena vybudovat vysoké povědomí o své značce, rozšířit své publikum, proměnit sledující v zákazníky a vydělávat peníze tím, co tě opravdu naplňuje?

Přidej se k 8týdennímu kurzu Insta Pro Holky, který je navržený tak, aby ti pomohl upevnit hlas tvé značky, vytvořit kolem ní aktivní komunitu a přivádět tak konzistentně do svého podnikání zákazníky!

ZAPSAT SE NA WAIT LIST

VÍME, ŽE MŮŽEŠ MÍT VŠE, PO ČEM TOUŽÍŠ

 • Už tě nebaví listovat Instagramem a sledovat všechny ty, kterým se daří
 • Dáváš do tvorby obsahu a marketingu na Instagramu spoustu času, ale i přesto tento čas neodpovídá výsledkům, které by sis přála mít…
 • Jsi smutná z toho, že tvůj růst na sociálních sítích stále stagnuje… nebo roste a ty konečně získáš určitý počet sledujících, který je ale do pár týdnů pryč. Tví sledující tedy přicházejí, odcházejí a ty máš pocit, že tvorba tvého obsahu je jen ztrátou času, což je z dlouhodobého hlediska otravné…
 • Někde uvnitř sebe cítíš, že jsi tady pro něco více, ale jsi abosolutně přehlcená všemi informacemi a nemáš absolutně žádné tušení, kde začít
 • Možná už máš na svém Instagramu správně zacílené publikum, ale tvé lajky se nekonvertují na prodeje a tví sledující od tebe zkrátka nekupují. A ty nevíš proč

JE TI TO PODOBNÉ?

Co kdybych ti řekla, že je zde lepší cesta?

A také že jsme tuto cestu již objevily a jsme připravené ji s tebou sdílet a provést tě kompletně celým procesem! Znamená to tedy, že už nemusíš ztrácet čas tím, co nefunguje, a můžeš tak rovnou dosáhnout tebou stanovených výsledků!

NA NAŠE VÝSLEDKY!

27. 5. 2021

Měsíc poté, co jsem tento projekt založila jsem udělala rozhodnutí dát našemu online marketingu na Instagramu celou svou pozornost. Jak ale vidíš, nezačínala jsem tam, kde jsem dnes…

3. 1. 2022

Díky svým předchozím zkušenostem s budováním osobního brandu jsem měla tu výhodu, že jsem věděla, co dělám, což se také odrazilo na našich výsledcích a už v prvních pár měsících jsem byla schopna začít přivádět organicky na náš profil 500-1000 nových, přesně zacílených sledujících měsíčně.

6. 5. 2022

No a jak vždy říkám, konzistence je klíč! A absolutně masivní růst u nás nastal právě v následujícím období, kdy jsem náš růst za 4 měsíce zvedla o více než 50 %. Nejen, že jsem více porozuměla tomu, co pro naše publikum funguje a jaký obsah nám generuje nejlepší výsledky, a to ať už prodejní, tak v nárustů našeho publika, ale také jsem objevila skvělou strategii, jak pomocí velmi levné reklamy zvyšovat svůj počet sledujících! A ano, i tu s tebou v programu sdílím.

TENTO KURZ JE PRO TEBE, POKUD:

 • Jsi připravena vyhrnout si rukávy, pustit se do práce a přivést svou osobní značku a podnikání díky online marketingu na Instagramu na další úroveň! (Jen potřebuješ, aby ti někdo řekl, co máš přesně dělat, protože právě teď děláš všechny dobré věci, ale nedosahuješ výsledků)
 • I přesto, že jsi TAK DOBRÁ v tom, co děláš, nevyděláváš a nemáš takový dosah, jaký bys opravdu chtěla… (I když víš, že správně zacílené publikum a jasná prodejní strategie je řešením, jak mít dosah na co nejvíce lidí a vydělávat tak peníze.)
 • Čekala jsi na den, kdy se probudíš a uvidíš, že tvé IG notifikace narostly stejně, jako výše tvého konta. A to za tu dobu, co jsi spala. Ano, jsem přesvědčená o tom, že tohle je s námi možné velmi brzy
 • Chceš si definovat své NICHE, objevit svou zónu génia, vystupovat v roli experta, autority a vůdce, ale vůbec nevíš, kde máš začít, a chceš se učit od někoho, kdo ti rozumí, komu věříš a u koho víš, že ti bude na tvé cestě 100% oporou…
 • Chceš začít využívat svůj čas efektivně, ale potřebuješ někoho, kdo ti pomůže nasměrovat svou energii správným směrem a eliminovat vše, co je na tvém „to-do“ listu zbytečné…
 • Jsi připravena se naučit, jak organicky rozšířit své publikum, přivést na tvůj profil nové sledující, proměnit je v zákazníky a vydělávat tak peníze tím, co tě opravdu naplňuje. A to bez placené reklamy nebo robotů…
 • Už tě nebaví ztrácet na IG čas (a peníze) tím, co nefunguje, a chceš získat jednoduché, efektivní a ověřené strategie! A navíc mě mít celou cestu po svém boku jako oporu…
 • Máš pocit, že jsi přepracovaná, přehlcená informacemi, snažíš se posunout dále, ale stále stojíš na místě. Víš, že to, co děláš, zkrátka nefunguje. A právě proto potřebuješ vedle sebe někoho, kdo ti pomůže zúročit všechnu tvou práci!
Ať už s marketingem a prodejem na Instagramu teprve začínáš, nebo už máš tisíce sledujících, ale neprodáváš, je pro tebe kurz Insta Pro Holky tou absolutně nejlepší volbou!
OUKEY, JDEME NA TO!

PRAVDOU TAKÉ JE, ŽE NEMUSÍŠ BÝT „EXPERTEM“ V OBORU,

abys dosáhla tebou stanovených výsledků – jediné, co potřebuješ, je mít ochotu se učit a vědět, jak proměnit sledující na zákazníky. A to je přesně to, co také udělaly naše studentky

PRAVDOU TAKÉ JE, ŽE NEMUSÍŠ BÝT „EXPERTEM“ V OBORU,

abys dosáhla tebou stanovených výsledků – jediné, co potřebuješ, je mít ochotu se učit a vědět, jak proměnit sledující na zákazníky. A to je přesně to, co také udělaly naše studentky

Jako třeba Peťa, která během 2 měsíců zdvojnásobila své followers a získala nové klienty i zajímavé mezioborové spolupráce.

Kurz IPH mi dodal odvahu být vidět a slyšet na Instagramu a obrátil moji strategii o 180 stupňů!

Dřív jsem postovala občas, nenápadně, aby se neřeklo, a s nulovými výsledky. V kurzu jsem si uvědomila, jak moc je důležitá konzistence a svému obsahu dodala nadstavbu, která mé sledující proměnila v nadšené publikum.

Díky této „drobnosti“ jsem během 2 měsíců zdvojnásobila své followers a získala nové klienty i zajímavé mezioborové spolupráce.

To nejlepší? Jsem grafický antitalent, a přesto mám krásný feed. V kurzu jsou totiž předpřipravené šablony, které mi pomáhají i s tvorbou obsahu. IPH je láska a investice, která se vrátí obratem.

Anet, která se nejen naučila pracovat s Instagramem a zvýšila počet svých sledujících, ale taktéž získala své klienty a vydělává desetitisíce!

Neuvědomovala jsem si, jaký může mít na mé podnikání pozitivní dopad. Neměla jsem ve sdílení obsahu žádný systém a sdílela příspěvky jen náhodně.

Nyní mám ucelený systém, a jednoduché strategie, díky kterým můžu být konzistentní. S investicí do programu jsem začala získávat své klienty, vydělávat peníze online a nechápu, jak jsem si mohla myslet, že to dokáži bez pomoci.

Když totiž nevíš, jak dojít tam, kam chceš, dostává se tam dost špatně.

Já si zvolila rychlejší cestu růstu. Osvědčenou.

Lea, která byla přesvědčená, že jakýkoliv produkt bude bomba.

A Markét mě samozřejmě nezklamala. Pro mě byl program Insta Pro Holky odrazovým můstkem do užší spolupráce. Markét je žena s neuvěřitelným citem pro to, co dělá, a za každým jejím produktem není číslo, ale konkrétní člověk. IPH ti pomůže cílit na publikum, protože pokud nemáš dobře definovaný niche, nemůžeš s tím pracovat dál. A to se dělo mně.

Nevěděla jsem, jak uchopit mé 2 různé segmenty a spojit je do jednoho. A jestli nejsi graficky zdatná

, v kurzu najdeš předpřipravené šablony, které ti s tím pomůžou. Markét je člověk na správném místě a každý produkt, který dá ven, je neskutečně promakaný, má hlavu a patu a skutečné ověřené výsledky.

Už rozumíš tomu, co ti chci říct?

Už rozumíš tomu, co ti chci říct?

Pokud to bylo možné pro holky, je to možné i pro tebe! My se postaráme o strategie a kompletní proces, z tvé strany nám stačí jen jedno ANO!

ANO, JDU DO TOHO!

Zavři oči a představ si …

Máš za sebou osm nejvíce transformativních týdnů. Právě jsi dokončila tento kurz, aplikovala jsi do praxe veškeré naše know-how, tipy a strategie a tady je to, co se stalo:

 • Tví zákazníci jsou ze tvé tvorby naprosto nadšení a vykoupili tvé služby a produkty jen díky tomu, že s nimi pravidelně sdílíš obsah
 • Každé ráno se probouzíš se stovkou nových, přesně zacílených sledujících, aniž bys investovala korunu do reklamy!
 • Tvoříš obsah, který tví sledující ihned komentují, lajkují a sdílí!
 • Z tvých fanoušků se stávají věrní zákazníci, přirozeně budují kolem tvé značky komunitu a pomáhají tak šířit tvou misi dále
 • Tvé zprávy jsou plné otázek od potencionálních klientů, kteří mají zájem o tvé služby a produkty, a také od těch, kteří ti chtěli jen obrovsky poděkovat za to, co děláš, tvoříš a jak jim skrz IG pomáháš
 

Možná to vypadá jako sen…

A můžu ti říct, že i já jsem si na samotném začátku své cesty myslela úplně to stejné …

Dnes je součástí našich programů přes 450+ žen, naše instagramová komunita má nyní téměř 19 000 + sledujících, plus jsem byla schopna proměnit tento nápad v podnikání, které mi stabilně generuje statisícové zisky. Stále si myslíš, že to pro tebe není možné?

AHOJ, JSEM MARKÉT!

Jsem zakladatelkou firmy Podnikání Pro Holky, expertkou na sociální média, tvorbu komunity, online marketing a především tou ženou, která s tebou na sociálních sítích sdílí spousty hodnotného obsahu zdarma!

V rámci svých služeb pomáhám svým studentům s jejich komplexní marketingovou strategií, sociálními médii, tvorbou digitálních produktů, prodejními funnely a v neposlední řadě také s automatizovanými procesy, které ocení každý, ale doslova každý zaneprázdněný podnikatel.

Během posledních dvou let jsem byla schopna přivést své online podnikání k 6místným příjmům, cestovat po světě a žít tak život, o kterém jsem vždy jen snila.

A to je přesně důvod, proč cítím obrovský závazek pomoci s tím samým i tobě! V tomto programu s tebou budu sdílet vše, co mi pomohlo dostat se tam, kde dnes jsem, abys i ty vybudovala úspěšné a profitabilní podnikání pomocí marketingu na Instagramu.

Jediná věc, která nás v tuto chvíli odlišuje je ta, že já se do toho pustila. Pustíš se do toho i ty?

ZAPSAT SE NA WAIT LIST

Představujeme ti kurz Insta Pro Holky

Insta Pro Holky je 8týdenní program, který je navržen tak, aby ti pomohl upevnit hlas své značky, vytvořit kolem ní aktivní komunitu a přivádět tak konzistentně do tvého podnikání zákazníky!

CHCI NA WAIT LIST

Jak moc by ovlivnilo tvé podnikání, kdybys měla jasnou strategii a věděla, jak komunikovat pomocí Instagramu svoji nabídku?

Nehádáme, ale jsme přesvědčené, že hodně! A také víme, že díky kurzu Insta Pro Holky to dokážeš i ty!

Naše strategie jsou ověřené nejen námi, ale také stovkou dalších studentů, se kterými jsme měli možnost za poslední roky spolupracovat.

Jediné, co potřebuješ, je, si tyto informace vzít a jednoduše implementovat do svého podnikání.

Je na čase, abys všem ukázala, kdo opravdu jsi a co děláš! Vše začíná jedním rozhodnutím. A to rozhodnutí můžeš udělat společně s námi již dnes!

ANO, PŘESNĚ TO TEĎ POTŘEBUJI!

…Když totiž víš, jak tvořit obsah, který generuje výsledky, je růst i prodej na Instagramu jednoduchý. A i tuhle virální formuli s tebou budu sdílet!

 
 

NAHLÉDNI DO OBSAHU JEDNOTLIVÝCH MODULŮ, AŤ VÍŠ, CO ZÍSKÁŠ

S nákupem kurzu IPH obdržíš IHNED přístup ke všem osmi modulům, členské sekci, bonusům a taképravidelným měsíčním hovorům s Markét, nebo dalšími experty z jejího týmu. Víme totiž, jak moc je podpora v průběhu programu důležitá, a chceme, aby tento program byl pro tebe tím nejlepším zážitkem!

1. POZNEJ SVÉ NICHE A ZJISTI, KE KOMU OPRAVDU MLUVÍŠ

Trávíš na Instagramu spousty času, ale i přesto nevidíš žádné výsledky? Pravděpodobně nevíš, ke komu mluvíš, kdo je tvůj ideální klient a s jakým konkrétním problémem svému publiku pomáháš. A to je přesně to, co zde společně snadno vyřešíme!

V prvním modulu se podíváme na základní funkce, které IG nabízí a ty se naučíš:

 • jak udělat na svého sledujícího magický první dojem,
 • jak si definovat své niche a zjistit, ke komu opravdu mluvíš,
 • budeš mít jasno v tom, kdo je tvůj ideální klient
 • a krok za krokem si poskládáš svůj unikátní prodejní příběh.

2. JAK BÝT VIDĚT A VYTVÁŘET OBSAH, KTERÝ ZAUJME A KONVERTUJE SLEDUJÍCÍ NA ZÁKAZNÍKY

Sebevědomí a autenticita je při budování osobní značky klíčem úspěchu, a to je jen jedna z mála věcí, se kterou ti v tomto modulu pomůžu! Podíváme se společně na interakce, prodej, tvorbu popisků a také naši unikátní obsahovou strategii.

V druhém modulu ti předáme vše, co potřebuješ vědět, abys byla vidět ve své plné síle! Nasdílíme s tebou:

 • jasný návod jak vytvářet obsah, který ti pomůže zaujmout a monetizovat publikum,
 • a to včetně akční strategie a návodu jak psát popisky a přicházet se svým publikem do interakce
 • a jak mu následně prodávat – konzistentně a s radostí!

3. BRANDING

Je pro tebe branding cizí slovo? Nevadí! Myslíme na tvůj dlouhodobý úspěch a nevynechaly jsme nic z toho, co by pro tebe mohlo být na cestě k úspěchu přínosem. Je čas ukázat světu unikátní hlas tvé značky, odlišit se od konkurence a vyčnívat v očích tvého ideálního zákazníka!

Ve třetím modulu ti vysvětlím, jaký je rozdíl mezi brandingem a brandem a krok za krokem si vytvoříš svůj unikátní vizuál.

4. JAK NA NEODOLATELNÝVZHLED FEEDU A NÁVOD, JAK BÝT KONZISTENTNÍ

V tomto modulu se naučíš, jak si vytvořit vlastní automatizovaný systém, který zajistí, že budeš při tvorbě obsahu vždy konzistentní! To znamená, že už se nebudeš muset stresovat tím, co na svůj Instagram sdílet, a pustit se tak do věcí, které tvé já, nebo podnikání potřebuje.

Ve čtvrtém modulu získáš návod na to, jak mít neodolatelný feed a také:

 • jaké aplikace používat k úpravě fotografií,
 • jak používat naše presety,
 • odhalíme ti naše největší tajemství, které ti pomůže být v doručování obsahu konzistentní – a my věříme, že jednou pro vždy!

5. IG STORIES JAKO FUNKČNÍ A EFEKTIVNÍ NÁSTROJ PRO PODNIKATELE

Instagram stories jsou naším nejefektivnějším prodejním nástrojem a mým cílem je z něj udělat ten nejefektivnější i pro tebe!

V pátém modulu se naučíš pracovat s IG stories a předám ti jasnou strategii, která ti pomůže komunikovat se svým publikem, vytvářet interakce a návazně mu prodávat.

6. TVORBA VIDEO OBSAHU, REELS & HASHTAGY

Instagram už není dávno jen o vystřípkovaných fotografiích. Video výstup na něm zaujímá značnou část! Obzvlášť po příchodu Reels bylo nezbytné se tomuto trendu přizpůsobit. A právě v tomto modulu se naučíš, jak ovládnout video výstup, stát se REELS profesionálem a také, jak efektivně používat # a postavit tak díky nim svou nabídku přímo před svého cílového zákazníka.

V šestém modulu na tebe čekají všechna tajemství, která potřebuješ k úspěšné tvorbě videa znát. A to od běžného formátu, až k Reels! Mimo to se zde také podíváme na #, které ti pomůžou dostat nabídku až k tvému cílovému zákazníkovi.

7. JAK ROZŠÍŘIT SVÉ PUBLIKUM DÍKY VIRÁLNÍMU OBSAHU, PŘIVÉST NOVÉ SLEDUJÍCÍ A KONVERTOVAT TY AKTUÁLNÍ

Je čas zaujmout nové sledující, proměnit ty stávající v zákazníky a s tím také tvou tvorbu v profitabilní podnikání!

V sedmém modulu už jsi připravená na to nejdůležitější. Dozvíš se:

 • jak monetizovat své publikum,
 • přivést na tvůj Instagram nové, další sledující
 • a také jak porozumět okruhům uživatelů díky IG přehledům.

8. SÍLA KOMUNITY A CESTA TVÉHO ZÁKAZNÍKA

Zatímco publikum sleduje, komunita s tebou bude přicházet pravidelně do interakce. A to je přesně důvod, proč jsem se rozhodla s tebou sdílet jasnou, jednoduchou a efektivní strategii, která ti pomůže utvořit kolem tvé značky komunitu a která bude s radostí tvé příspěvky lajkovat, komentovat, sdílet, a tak rozšiřovat povědomí o tvém podnikání zase dále!

V osmém modulu se budeme bavit o síle komunity a jak můžeš vytěžit z toho, když si ji kolem své služby nebo produktu vytvoříš. Taktéž tě provedu cestou tvého zákazníka, což je naprostý základ, pokud chceš využívat síly online marketingu a prodeje na Instagramu na maximum!

POKUD SE PŘIDÁŠ JEŠTĚ DNES, OBDRŽÍŠ OD NÁS ZDARMA TYTO BONUSY

Měsíční plánovač
obsahu

Tento plánovač ti jednou provždy vyřeší problém: „Nevím, co mám na Instagramu sdílet.“ Je také založen na naší kompletní strategii, která nám přivádí na můj instagramový profil Podnikání Pro Holky organicky a stabilně + 1000 sledujících měsíčně a také pravidelně konvertuje sledující na zákazníky [Hodnota 999,-]

Analýza
konkurence

Proč neustále objevovat již objevené? Díky této analýze budeš vždy vědět, jak využít svých silných stránek, a být tak před svou konkurencí vždy minimálně o jeden krok napřed! [Hodnota 2999,-]

Influencer
skript

Rozšiř své publikum díky spolupráci s influencery, umocni tak povědomí o své značce a získej další zákazníky. Nebo v opačném případě, pokud jsi influencer, navaž spolupráci s firmami, které dávají tobě smysl, a vydělávej díky propagaci jejich produktů nebo služeb peníze! [Hodnota 999,-]

ANO, CHCI NA WAIT LIST!
Kurz odporúčam všetkým, ktorí chtějí zapracovať na svojom úspechu…

Markéta mi jednoducho sadla. Mala som pocit, že vie, o čom rozpráva, mala taký štýl, ktorý ma zaujal, a ja som vedela, že mi s Instagramom veľmi pomôže.

Bola som príjemne prekvapená, pretože to nebol kurz len o technických nastaveniach, ale tento kurz mi dal obrovský benefit, a to, že som sa na svojo podnikanie začala pozerať inak.

Kurz nie je pre všetkých, ale tých, ktorí sú pripravené uspět a plniť si svoje ciele. Kurz bol pre mňa hnacím motorom, aby som si aj ja začala plniť svoje sny a do Instagramu som sa zamilovala.

Chtěla jsem proniknout do online světa

Byla jsem počítačová blondýna a věděla , že jestli chci své podnikání posunout, prostě do toho musím jít. Markétin kurz mě překvapil po všech směrech.

Nejen že jsem se nemusela bát technikálií, ale v každé lekci jsem se naučila něco nového pro podnikání – jak si vyspecifikovat svého klienta, psát příspěvky, plánovat a dostávat se blíž ke svým klientům.

Oceňuju, že jsem mohla kdykoliv napsat otázku a dostala ihned odpověď. Největším přínosem je, že kurz mi zůstal, můžu se k němu vracet a Markéta ho neustále upgraduje o novinky. Takže mi nic neuteče.

Pokud váháte, protože tomu vůbec nerozumíte, jste technický antitalent, nebo už jste starší, tak to je jenom předsudek. Běžte do toho!

Nahlédni do kurzu

 

Jsi připravena konečně dosáhnout výsledků, které si opravdu zasloužíš?

CHCI NA WAIT LIST!

Shrneme si to. Insta Kurz Pro Holky je pro tebe, pokud…

 • Jsi připravena jít do akce a masivně rozšířit povědomí o své značce a podnikání. (Jen potřebuješ vědět, co máš konkrétně dělat.)
 • Jsi skvělá v tom, co děláš, a jediné, co ti chybí, je jasná strategie, jak zacílit na svého ideálního sledujícího a proměnit ho na zákazníka.
 • Jsi připravena na konzistentní nárust svého publika.
 • Chceš si najít své niche a to, v čem jsi opravdu dobrá. Tím si přitáhneš svého ideálního klienta. (Jen teď nevíš, jak začít.)
 • Jsi připravena vydělávat díky online marketingu na Instagramu peníze.
 • Už tě nebaví ztrácet čas tím, co nefunguje.
 • Chceš se naučit jak rozšířit své publikum a proměnit sledující na zákazníky organicky – bez reklam a botů.
 • Víš, co máš dělat, ale před sdílením příspěvků začneš mít pochybnosti, jestli opravdu kliknout na tlačítko sdílet. (Ty zmizí.)
 • Chceš si vytvořit vlastní automatizovaný systém, který bude fungovat za tebe a ty se tak budeš moct věnovat věcem, které tvé já, nebo podnikání potřebuje.
 • Máš pocit, že se nemůžeš hnout z místa a už na to všechno nechceš být sama.

Jsi připravena zvýšit povědomí o své značce, rozšířit své publikum a vydělávat peníze tím, co tě opravdu naplňuje?

Už na nic nečekej a získej naše kompletní know-how a také:

 • Celoživotní přístup k jednotlivým lekcím a modulům v členské sekci.
 • Měsíční live coaching calls s Markét a dalšími experty.
 • Přístup do členské sekce.
 • Přístup k mobilní aplikaci, abys mohla pohodlně studovat kdekoliv a kdykoliv (třeba z pláže).
 • Pravidelný update nových informací a strategií (ANO! To znamená, že cokoli bude na IG nového a my samy to ověříme, budeš mezi prvními, kdo se o tom dozví!)
 • 14denní garanci vrácení peněz, když zjistíš, že nejsi připravená na takový růst a zatím to pro tebe není.

ANO, CHCI NA WAIT LIST!

FAQ

PŘIHLAS SE DO KURZU JEŠTĚ DNES!

 • 8 modulů kurzu IPH (Hod nota 74 997,- KC')
 • Podpora a členské sekce (K nezaplaceni)
 • pravidelný update a aktualizace nových informaci (K nezaplaceni)
 • Měsíční plánovač obsahu (Hodnota 999,- Kč)
 • Obsahová Analýza konkurence (Hodnota 2 999,- Kč)
 • E-mail skript pro spolupráci s firmou a influencery (Hodnota 999,- Kč)

VŠE V CELKOVÉ HODNOTĚ 79 994,- ZA

NEJNIŽŠÍ CENA

29 498,- CZK

včetně DPH

CHCI SE ZAPSAT NA WAIT LIST

Konečně program, za jehož kvalitu
mluví výsledky

14DENNÍ GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ!

Jsme si jisté, že pokud implementuješ do své tvorby to, co se v programu naučíš, nebudeš mít žádný důvod z něj odstupovat. Chceme ti však tohle rozhodnutí co nejvíce usnadnit a dát ti tak jistotu, že opravdu nemáš o co přijít.

Zároveň ale víme, že na to, abys uspěla, budeš muset aplikovat náš systém a akční kroky. Pokud s programem nebudeš spokojeni, můžeš jej do 14 dní vrátit. Stačí nám zaslat všechny vyplněné úkoly z prvních dvou modulů a také svůj důvod pro vrácení peněz na náš e-mail. Tvou žádost po zaslání zhodnotíme a peníze ti vrátíme zpět. Veškeré detaily o garanci můžeš najít zde, případně také v sekci FAQ.

PERFEKTNÍ! VÁŽNĚ NEMÁM CO ZTRATIT…

JDU DO TOHO!

Stále tady? Pak mám pro tebe poslední ESO v rukávu!

Stále tady? Pak mám pro tebe poslední ESO v rukávu!

Nákup programu IPH zahrnuje i pravidelnou aktualizaci informací! To znamená, že kdykoli Instagram uvede na své síti něco nového, nebo příjdeme na nějakou inovativní strategii, která pro nás funguje, budeš o tom vědět v rámci našeho programu jako jedna z prvních!

Znamená to tedy také to, že si nebudeš muset za rok nebo dva kupovat další kurz! Ano, tohle je poslední kurz o Instagramu, který budeš potřebovat ve své virtuální knihovně mít! Veškeré nové informace najdeš vždy u nás a momentálně je naším plánem každý rok celý program přetočit, aby byl pro tebe vždy nový a co nejaktuálnější! A věř mi, s tímto přístupem se u jiných kurzů nesetkáš.

TO JE SÍLA! JDU DO TOHO